DėmesioJūs galite tapti bet kurio iš forumo skiltyje "Dovanojami gyvūnai" aprašyto šunelio ar katinėlio naujuoju šeimininku. Visi mūsų gyvūnai (išskyrus tuos, kurie tai ar kitai procedūrai yra per jauni) yra kompleksiškai vakcinuoti nuo užkrečiamųjų ligų ir pasiutligės, dehelmintizuoti (nukirminti) bei nublusinti. Taip pat visi iki vieno aprūpinti poodinėmis mikroschemomis (čipuoti).

Kaip pasiimti gyvūną iš prieglaudos?Tapti Jums patikusio mūsų globotinio naujuoju šeimininku labai paprasta. Galite tiesiog atvykti į prieglaudą nurodytų darbo valandų laiku ir išsirinkti augintinį vietoje. Darbuotojai mielai pabendraus, papasakos apie dominantį jus gyvūnėlį ir suteiks kitą reikalingą informaciją. Taip pat galite išsirinkti augintinį iš šiame forume ar mūsų facebook paskyroje esančių skelbimų, kiekvieno gyvūno aprašyme nurodytu telefonu pasiteirauti ar patikęs gyvūnas dar yra prieglaudoje, atvykti į prieglaudą ir susipažinus su būsimuoju augintiniu užpildyti gyvūno perregistravimo dokumentus. Dokumentų sutvarkymas vyksta vietoje ir trunka ne ilgiau 10-ies minučių. Naujasis šeimininkas privalo būti pilnametis, su savimi reikia turėti tapatybę patvirtinantį asmens dokumentą su fotografija bei asmens kodu (pasą ar vairuotojo pažymėjimą). Taip pat prašome simbolinio 20-ies eurų išlaidų padengimo už gyvūnui suteiktas veterinarines procedūras (apžiūrą, vakcinaciją, dehelmintizaciją, profilaktines priemones nuo išorės parazitų bei mikroschemą). Puiku, jei nepamirštate pasirūpinti antkakliu, pavadėliu ar transportavimo box'u.

Ką daryti jei patikęs gyvūnas yra kitame mieste?
Jei atsitiko taip, kad Jums patikęs gyvūnėlis yra kitame mieste - ne problema. Susisiekite su mumis vienu iš gyvūnėlio aprašyme nurodytų telefono numeriu, papasakokite apie save ir jūsų planus gyvūnėlio atžvilgiu. Jeigu Jūsų ketinimai priglausti vieną iš mūsų globotinių yra pakankamai rimti - pakeleivingą transportą, galintį atvežti augintinį iki jūsų miesto, pasistengsime rasti kelių dienų laikotarpyje, ir Jums tai nekainuos nieko.